اپل داران

اخبار و آموزش اپل

آیفون 6 سی از مرز خیال تا دنیای واقعیت

در حال حاضر، مسأله‌ی بودن یا نبودن گوشی‌ آیفون 6 سی و ویژگی‌های احتمالی که این دستگاه خواهد داشت، برای علاقه‌مندان محصولات اپل درست مثل گوشی‌های آیفون 7 در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و در این بازه‌ی زمانی هنوز هیچ‌کدام از اپل‌شناسان این جرأت را پیدا نکرده‌اند تا با اطمینان از عرضه‌ی صد در صدی آیفون‌های 6 سی سخن بگویند و دل مخاطبانی را که هنوز سودای آیفون‌های 4 اینچی را در سر دارند، شاد نمایند.

 

1

اما با تمامی این دودلی‌ها، همچنان بازار شایعات و گمانه‌زنی‌ها در مورد آیفون‌های 6 سی اپل، داغ است و هر چند هفته یک‌بار، وب‌سایت و خبرگزاری با استناد به منابع موثق شناس و ناشناس، مدعی می‌شود که اخبار دست اولی از 6 سی‌های اپل بدست آورده‌ است که ابعاد تازه‌ای ازسرنوشت مرموز این ریزنقش جدید را برای علاقه‌مندانش، روشن خواهد کرد. اخیراً نیز یکی از وب‌سایت‌های اینترنتی با نقل قول از منابعی که در کارخانه‌ی Foxconn دارد، مدعی شده است که شرکت اپل گوشی آیفون 6 سی را با تفاوت‌های قابل توجهی نسبت به مدل‌های آشنای سری 5، در آینده‌ای نزدیک به بازار عرضه خواهد کرد. بر مبنای این گزارش، اگر چه 6 سی اپل نیز مانند آیفون‌های 5 اس، 4 اینچی خواهد بود اما این مدل‌های جدید تفاوت‌های کلیدی با نسل قدیمی‌تر آیفون‌های اپل خواهند داشت که آن‌ها را حسابی برای کاربران و علاقه‌مندان گوشی‌های آیفون جذاب خواهد کرد.

این تغییرات، ویژگی‌هایی چون باتری قدرتمندتر و حافظه‌ی رم بیش‌تر را بر روی آیفون‌های 6 سی شامل می‌شوند. بنابراین، با توجه به این گمانه‌زنی‌ها، آیفون 6 سی اپل به جای باتری 1570mAh آیفون 5 اس به باتری 1642mAh با انرژی و توان بیش‌تر مجهز خواهد بود و با دو گیگابایت رمی که در اختیار دارد، لااقل از نظر میزان حافظه‌ی رم گوشی با آیفون‌های 6 و 6 اس در یک رده قرار می‌گیرد.

این گزارش جدید، هنگام تعریف و تمجید از ویژگی‌های تازه و تفاوت‌های کلیدی مدل‌های 6 سی آیفون‌های اپل با نسل‌های قدیمی‌تر به همین قابلیت‌ها اکتفا نمی‌کند و خاطر نشان می‌سازد که علاقه‌مندان آیفون‌های 4 اینچی اپل این بخت را نیز بدست خواهند آورد تا بر روی آیفون 6 سی خود به پردازشگر قدرتمند A9 نیز دسترسی داشته باشند و بدین ترتیب با خیال راحت، کارهای مختلف خود را به آیفون‌های 6 سی محول نمایند.

احتمالاً نکته‌ی کلیدی که در این گزارش وجود دارد و می‌تواند بیش‌ترین جذابیت را نیز برای علاقه‌مندان آیفون‌های 6 سی داشته باشد، پیش‌بینی‌هایی است که در این مطلب در رابطه با تاریخ عرضه‌ی مدل 6 سی آیفون‌های اپل، صورت گرفته است. بر مبنای اطلاعات گردآورندگان این گزارش، اپلی‌ها تصمیم دارند تا تولید انبوه مدل 6 سی گوشی‌های آیفون را از دی یا بهمن‌ ماه سال جاری آغاز نمایند و حداکثر تا شش ماه پس از آن که این مدل‌های جدید وارد خط تولید کارخانه‌های اپل شدند، آیفون‌های 6 سی را نیز در فروشگاه‌های خود در کشورهای مختلف دنیا به علاقه‌مندان و خریدارانی که همچنان صفحه‌های نمایش کوچک‌تر را بر روی گوشی‌های هوشمند خود به نمایشگرهای بزرگ‌تر ترجیح می‌دهند، عرضه کنند.

اگر به اخبار جدیدی که در مورد آیفون 6 سی منتشر شده‌اند، اطمینان بکنیم، باید انتظار داشته باشیم که مدل 6 سی از نظر شکل ظاهری هیچ تفاوتی با آیفون‌های 5 سی نداشته باشد و نمونه‌های 16 گیگابایتی آن در حدود 600 دلاری قیمت داشته باشد.

 

 

 

 

 

 

منبع: applestan.com

 

یک دیدگاه